logo FEREX

Ako si vybrať správny fúrik?

Stavebný fúrik

Na stavbu potrebujete kvalitný fúrik, ktorý bude odolný a odnesie dostatok materiálu. Objem korby fúrika 60 litrov je dostačujúci na to, aby vám poslúžil pri bežných stavebných prácach. Myslite na to, že stavebný fúrik by mal mať plné koleso. Takto nehrozí jeho prepichnutie na tvrdom podklade.

Na stavebnom fúriku preveziete betón, piesok, štrk, hlinu aj rôzne druhy odpadu. Je skutočne pevný, stabilný a je len na vás, koľko si do neho naložíte. Ak máte v rukách dostatok síl, zvážte aj 80 litrový fúrik s povrchovou úpravou. Jeho korba je vyrobená pozinkovaním, a preto lepšie odoláva korózii.

Pri výbere fúrika dbajte aj na to, aby boli rukoväte vybavené plastovými krytkami. Pomôžu pri tlačení a ochránia aj pred poranením v prípade pošmyknutia.

V prípade nehody, pri prepichnutí kolesa alebo poškodení korby, nemusíte hneď kupovať nový. Kvalitné fúriky vyrobené na Slovensku sa dajú jednoducho opraviť. Novú korbu alebo náhradné koleso ľahko vymeníte. Šetríte tak životné prostredie aj svoju peňaženku.

Záhradný fúrik

Práca v záhrade, sekanie trávy alebo prevážanie ľahších bremien si vyžaduje vyššiu litráž fúrika. Náš plastový fúrik je vyrobený na Slovensku a vybavený nafukovacím kolesom, vďaka čomu ľahko prekonáva nerovnosti. Objem fúrika je až 125 litrov, preveziete na ňom hromadu sena, potravu pre svojich domácich miláčikov aj priesady do záhady.

Vyrobený je z kvalitného plastu, takže sa do neho zmestia a parádne sa v ňom odvezú aj vaše ratolesti. Jednoduchšiu a pohodlnejšiu manipuláciu umožňujú aj plastové krytky na rukovätiach. Fúrik je skutočne hlboký a objemný, takže si do neho môžete naložiť veľké množstvo lístia alebo poriadnu hromadu ľahkého nákladu.

Oddych na záhradke alebo projekty „urob si sám“ zamestnávajú ruky a myseľ tak môže oddychovať. S kvalitným náradím a parádnym fúrikom vám práca pôjde pekne od ruky a vy sa môžete pochváliť krásne upraveným dvorom alebo rýchle dokončenou stavbou.


Vernostný systém s doživotnou zľavou
Platby na faktúru
Rýchle dodanie tovaru
Nákup na splátky
Garancia vrátenia peňazí
Osobný odber zdarma